Reiki

Reiki je japonské slovo a vyslovuje se „rejki“.

REI znamená „vesmírná, všepronikající, životodárná“ KI znamená „energie“

Reiki je nejjednodušší přírodní uzdravující metoda, kterou znám. Reiki lze užít kdykoliv, kdekoliv a pro cokoliv. Slouží kromě harmonizace a uzdravení fyzického těla, také k rozvoji osobnosti, zlepšuje také i účinnost jiných druhů terapie. Také i po psychické stránce se budete cítit lépe, budete vyrovnanější.

Reiki aktivuje přirozenou tělesnou schopnost léčit sebe sama. Jde do hlubších úrovní osoby, kde má každá nemoc původ. Uvolňuje blokované energie, očišťuje tělo od toxinů a snaží se vytvořit stav rovnováhy.

Při působení Reiki cítí klient teplo po těle, brnění, celkově to působení ho zklidňuje.

Setkala jsem se i s lidmi, kteří energiím absolutně nevěřili, tak jsem je nepřesvědčovala a nechala jim čas. Potom za nějakou dobu za mnou přišli a řekli si o energii Reiki, že by to chtěli vyzkoušet. Po působení Reiki byli velice překvapení, jak tuto energii vnímali a cítili se velice dobře. Vždy mi pak říkali „co jsi to se mnou provedla?“ Já neprovedla nic :-), jen jsem zprostředkovala působení energie. Nakonec se tito „nevěřící“ lidé o Reiki začali zajímat a dokonce někteří z nich jsou dnes již také zasvěcení do této energie.

K provádění technik Reiki není potřeba žádné zvláštní víry, nebo vyznání. Když jednou otevře Mistr Reiki člověka průtoku energie, bude rukama proudit přirozeně a člověk si tuto schopnost udrží po celý svůj život.

Reiki můžete používat sami na sobě, předávat energii druhým, ale také i zvířatům a rostlinám, stromům. Můžete si energetizovat jídlo, pití, kameny, očistit prostory apod.

Třeba se také jednou vydáte na tuto úžasnou cestu.

Versea