Shamballa 1024 seminář

 

 

NALADĚNÍ DO SHAMBALLY

Tento systém zahrnuje 1024 symbolů, které jsou rozděleny do 4 stupňů po 256 symbolech, 4. stupeň je Mistrovským stupněm.
První dva stupně se provádějí najednou, tedy jsou společné, a obsahují 512 symbolů. Někteří léčitelé, kteří mají zvláštní úkol, mohou dostat ještě dalších 512 zvířecích symbolů. Symboly se předávají telepaticky během naladění Mistrem učitelem Shambally 1024 do aury žáka.

 

Předpoklad pro pro naladění :

Vzhledem k tomu, že Shamballa je velice silná energie, je potřeba již s energiemi umět pracovat, např. Usui reiki (alespoň 1.st. Reiki).


1.stupeň a 2. stupeň
Jedno naladění slučuje první dva stupně, je předáno telepaticky do aury žáka 512 symbolů.

 

3. stupeň
Pokračování předcházejících stupňů, předáno telepaticky do aury žáka 256 symbolů.  Duchovní učení „Já jsem“  + Metatronova afirmace.

 

4. stupeň Mistr/učitel
Obsahuje komplet 1024 „symbolů“, důraz kladen na „Mistrovský výcvik“, tedy nejen jak provádět iniciaci, další techniky jak působit na sebe a sami se znovu přezasvěcovat, ale obdržíte také vibrační tabulku Shamballa 1024 s návodem, jak zjišťovat vibrační úroveň klientů při léčení a pro zasvěcování a jak podle toho postupovat.

Abyste rozvinuli plný potenciál Shambally, měli byste přijmout všechny stupně Shambally a to i přesto, že nebudete chtít do Shambaly iniciovat další lidi. Až teprve po naladění do všech 4 stupňů je Shamballa celistvá a tím máte k dispozici plný iniciační potenciál této nádherné energie. Dále u 4.stupně Shambally, obdržíte i postup na "stahování" dalších mistrovských symbolů Shambally. To znamená, že jsme získali jakoby základ 1024 symbolů Shambally (iniciací) a pak můžeme si Shamballu, již sami "rozšiřovat" o další symboly.

Ve vyšších dimenzích existuje jen jedna Shamballa a Vy se můžete s touto energií Shambally spojit.

 

Informace :

Ke každému stupni zasvěcení jsou rovněž předány skripta a certifikát. 

Zasvěcení lze provést osobně i na dálku, záleží na domluvě.

 

Sama jsem si prošla všemi stupni zasvěcením do Shambally a je to opravdu úžasná energie.  Pro podporu léčení používám Usui reiki i Shamballu.

 

 *** TERMÍN SEMINÁŘE DLE DOMLUVY, bližší informace na emailu : energiereiki@seznam.cz ***


Nenahrazuje lékařskou péči !

 

 

 


Hudba na profil zdarma-Příslušenství pro mobilní telefony