Pár slov o mně ...

Zdravím vás milí přátelé,

ráda bych o sobě napsala pár slov.  Jsem narozená ve znamení Raka, v ostravském kraji. Jmenuji se křestním jménem Pavla – mé duchovní jméno je Versea.

Už od dětství mě lákaly věci „tajemné“.  Zkoušela jsem vykládat karty, zajímala se o bylinky, akupresuru. Také jsem trénovala různé bojové sporty, tím jsem se naučila i něco z východní filozofie a poznala jsem, jak se dá využít energie i při bojových sportech.

Od mládí jsem hledala určitý smysl života, hledala jsem sama sebe, protože jen to „materiálno“ mě nenaplňovalo. V životě mne potkalo mnoho nepříjemných a těžkých zkoušek, a to mne přivedlo na duchovní cestu, abych se o to vše zajímala více. Pomocí této cesty jsem se začala dívat na svět jinýma očima a pochopila jsem spoustu věcí, rovněž mi to v těch nelehkých situacích pomohlo.

Začínala jsem pomaličku, tím že jsem si četla různou literaturu o léčení, energiích, kamenech, bylinkách, psychologii, o duších,  o minulých životech apod. Pak jsem začala navštěvovat různé semináře a pomalu jsem pracovala sama na sobě a více se rozvíjela.

V současné době jsem certifikovaným mistrem těchto energetických systémů: Reiki, Shambally 1024, Ra Sheeby. 

Jsem naladěná i na andělské energie, do systému  "Mysteria Isis", maluji automatickou kresbou energetické obrázky pro léčení, vykládám karty Lenormand nebo Tarot. Jsem absolventem kurzů "Hlubinné abreaktivní psychoterapie" u Andreje Dragomireckého.

Je pro mne velkou ctí, že mohu naladit lidičky do energetických systémů, ukázat jim směr v této oblasti, či poradit.

Jsem opravdu vděčná, že mne osud přivedl na tuto úžasnou cestu a že toto mohu rozšiřovat dále mezi ostatní lidičky, pomáhat jim s problémy, či poradit.

A také od srdíčka děkuji všem, kteří mě vedli či vedou touto cestou, hlavně úžasnému mistru učiteli Josefu Málkovi, Haničce Niesnerové a dalším.

Také děkuji svým rodičům (bohužel nejsou zde již mezi námi - vzpomínám na ně s láskou), bratrovi za oporu, všem úžasným přátelům. Rovněž děkuji všem lidem, které jsem potkala ve svém životě, ať už to byla pozitivní či negativní setkání. To vše byly pro mne cenné zkušenosti, ze kterých jsem si vzala určité ponaučení a pochopení pro svůj další vývoj.

Na tuto cestu se můžete dát i vy, v jakémkoliv věku, je to pro všechny, neexistují žádná omezení, jen záleží na vašem svobodném rozhodnutí.

S láskou Pavli Versea