Lenormand - karty

 

 

Tyto karty, které nesou jméno Lenormand, vytvořila známá jasnovidka a kartářka madam Mademoiselle Lenormand, která se narodila ve francouzkém Alenconu. Ve Francii se jí dostalo své schopnosti dále rozvíjet a zdokonalovat se . Později si mohla dovolit otevřít salon pro pařížskou smetánku. Stala se velmi vyhledávanou jasnovidkou v bohatých kruzích pařížské společnosti a později rádkyní budoucí císařovny. Její pravdivé předpovědi jí vynesly na práh slávy nejen ve Francii, ale i v cizině.

Karty Lenormand mohu doporučit všem zájemcům o studium kartomancie. Symbolika karet je snadno pochopitelná, celkový počet karet malého Lenormandu je 36.

Můžete si vykládat karty i pro svou vlastní potřebu, když budete např. stát před důležitým rozhodováním, tak můžete pomocí karet nahlédnout, jakým směrem se bude daná situace vyvíjet.

Nemusíte se obávat, že byste se čtení karet nenaučili. Je to vše o pochopení symbolů a o intuici. Intuici máme všichni už od narození, ale výchovou či určitým způsobem života ji máme jen potlačenou.  A právě můžete začít rozvíjet svou intuici i přes čtení z karet, když budete na tom pracovat, bude se vám více otvírat i vaše intuice.

Časem uvidíte sami, jak je práce s kartami zajímavá a jak karty dovedou s vámi krásně komunikovat. Karty ukazují pravdu, a proto je třeba je brát vážně a mít k nim úctu, neměli bychom výkladu karet zneužívat či nahlížet do cizích osudů bez svolení dotyčného.

Také je důležité si uvědomit, že osud máme ve svých rukou a na základě různých  rozhodnutí a změn svých postojů, ho můžeme ovlivnit.  Takže prosím, neberte věštbu z karet vždy jako danou, že to bude tak a ne jinak.  To znamená, že pokud by se v kartách objevila např. nějaká negativní situace, tak ji můžeme svým postojem změnit či zmírnit dopady.  Karty ukazují možnosti vývoje situace, a to ostatní už jen záleží na nás samotných, jak se k tomu postavíme a jak se rozhodneme.

V dnešní době je na trhu spousta druhů karet malého lenormandu, liší se pouze obrázky, symbolika je stejná.

Nevíte, jaké karty si vybrat? Nevadí. Záleží jen na tom, které vám prostě "padnou do oka", které vás budou přitahovat nebo jaké obrázky se vám budou líbit :-).

Pokud nemáte odvahu se začít učit sami a chtěli by jste ukázat "jak na to", mohu v případě zájmu připravit seminář karet.

 

Versea

 


Hudba na profil zdarma-Příslušenství pro mobilní telefony