Shamballa

1. Shamballa nebo Shamballa 1024 ?

Na začátku v roce 2003 měla  Shamballa 1024 symbolů plus 512 zvířecích. Na Zemi a i na nás dopadá každým rokem čím dál víc energie než v roce předchozím. A tak se proces  neustále urychluje. Při tomto procesu se pro nás energie Shambally,  také zvětšuje a rozšiřuje. Můžete si ji představit jako vějíř energií, který se neustále čím dál víc rozvírá a přechází vlastně do nekonečné spirály. Proto Shamballa už nemá jen těch 1024 symbolů, ale už mnohem, mnohem víc. Ve vyšších dimenzích existuje jen jedna Shamballa a Vy se můžete s touto energií Shambally spojit.

Při iniciaci do energie Shambally obdržíte 1024 symbolů, které jsou rozdělené na 256 při každém stupni Sh. U 4. stupně Shambally dostanete návod, jak si můžete další symboly Shambally sami „stahovat“.

Pak s touto energií byste měli sami pracovat -  rozvíjet v sobě  a zvyšovat tak průtok energie Vaším tělem. Naše nervová soustava si tím zvyká na neustále se zvyšující vibrace. Nejde to naráz, ale postupně.

 

2. Iniciace (zasvěcení) osobně nebo dálkově ?

Záleží na Vašem rozhodnutí, který způsob je pro vás přijatelnější, jak vy sami to cítíte.

Co se týče dálkového zasvěcení, tak jsem se doslechla mylné názory, že to nefunguje. Není to pravda. Dálkově lze zasvěcovat a funguje to, mám své vlastní zkušenosti, sama jsem si prošla, jak osobními, tak i dálkovými zasvěceními. A také, když jsem zasvěcovala na "dálku", tak mám zpětnou vazbu.

U dálkového zasvěcení je lepší, když už jste iniciováni do nějaké energie, máte již nějaké zkušenosti s energiemi. Pro ty, kteří teprve začínají a chtějí poprvé ve svém životě absolvovat zasvěcení do energie, bych doporučila osobní zasvěcení.

 

Nenahrazuje lékařskou péči !